https://www.crusaders.cz/
CZK

BEAR CLAW - REVOLUCE V SEBEOBRANĚ ŽEN

SKLADEM - doprava od 85 Kč / 5 €

ISBN: 978-80-260-9677-1

Knížka drobná formátem, ale obsáhlá dobrými radami. Autoři se nesnaží ženám nalhat, že se útlá žena dokáže údery a pákami ubránit mnohem mohutnějšímu muži, ale radí používat malý záchranářský nůž zvaný "medvědí dráp" - najdeš ho u nás na eshopu v sekci "OSTATNÍ".

Kromě sebeobrany medvědím drápem jsou v knížce popsány způsoby včasné reakce na nebezpečí, je zde vysvětleno jak se bránit pomocí improvizovaných zbraní, nahodilých předmětů a pomocí útoků na citlivá místa na útočníkově těle - především na oči a nos. 

Pozornost je věnována obraně pomocí hlasu, je zde vysvětleno jak postavit překážku mezi sebe a útočníka a jak jí využít, ale především je zde popsán a rozveden celý proces vzniku násilného jednání - od narušení osobní zóny až k přímému fyzickému napadení ženy - a je vysvětleno, jak se v které fázi napadení zachovat. 

Poslední kapitola knížky je věnována sebeobraně proti přepadení nebo únosu v automobilu.

Pro ilustraci, aby každá čtenářka pochopila, s jakými hrůzami se může setkat, jsou do textu vloženy skutečné příběhy, které se udály různým ženám na různých místech v ČR.

Platba dobírkou je u nás bez příplatku. 

250,00 Kč

Listování knihou.

Holky, nenechte se zblbnout návody na sebeobranu z ženských časopisů. 

Většina z nich nefunguje. Ty naše fungují spolehlivě:

https://www.crusaders.cz/