https://www.crusaders.cz/
CZK

US ARMY REPELENT

PROVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Podle všech odborníků bude rok 2024 obzvlášť bohatý na výskyt klíšťat!

Perfektně účinkuje proti domácím roztočům v kobercích a čalouněném nábytku, způsobujícím astma, ekzémy a alergické zdravotní potíže. V tomto smyslu je rychlou a levnou náhradou hloubkového čištění koberců a sedacích souprav.  

Vynikající proti obtížnému hmyzu při pobytu v přírodě (klíšťata, komáři, ovádi), ale také v domácnostech, firemních kancelářích, restauracích a ve veřejných prostorách (roztoči, pavouci, faraoni, masařky, mouchy, švábi a všechno co má víc než 4 nohy a leze to, nebo létá).  

Nezbytný do prepperské výbavy.

Dlouhodobě vyzkoušený - už 50 let je běžně užíván armádami USA a GB jako ochrana polních uniforem proti komárům, ovádům, klíšťatům atd. Silná ochrana vydrží minimálně 60 dní nebo 10 vyprání.

Je ideální pro lovce a rybáře, ale také při chataření, kempování, turistice a trampingu. Velmi účinný k ničení kožních parazitů (blechy, vši, klíšťata, roztoči) u psů a dalších domácích zvířat - koní, krav, koz, morčat, křečků, exotických ptáků atd. Výborný proti obtížnému domácímu hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a k dezinsekci kotců, králíkáren a kurníků.

Ničí svrab (zákožku svrabovou). Je součástí mastí, krémů a jiných léčivých přípravků.

Obsah: 500 ml syntetický pyrethroid permethrin (koncentrace 0,52 %) a tetramethrin ve formě vodní mikroemulze.

POUŽITÍ: Nástřik provádějte ze vzdálenosti +20 cm od povrchuAplikovat lze na oděv (i na pogumované a syntetické materiály, látky typu GoreTex) záclony, potahy, koberce, stěny a podlahy bytu - při přímém kontaktu zabíjí klíšťata, mouchy, komáry, vosy, šváby a dalších 50 druhů hmyzu. V domácnosti nástřikem na křesla, pohovky a lůžka likviduje roztoče, kteří bývají příčinou kožních onemocnění.

POZOR!!! Při aplikaci na psy, králíky, papoušky, morčata nestříkejte do očí. Neaplikujte na kočky a v domácnosti, kde kočky žijí! Pro kočky a vodní živočichy je repelent jedovatý! Neaplikujte v blízkosti včelínů - zabíjí i včely a další užitečný hmyz!

Před použitím vždy řádně protřepejte! NEUCHOVÁVEJTE NA SLUNCI!

Výrobce: NATO Insect Shield Mfg, LLC: NSN: 6840-01-345-0237, MIL-DTL-44410Contractor Name: Insect Shield Mfg, LLC, 814 W Market Street, Greensboro, NC 27401,EPA reg.no.: 74843-2 , EPA EST.NO.: 74843-NC-001

SKLADEM - doprava od 80 Kč

Platba dobírkou je u nás bez příplatku. 

370,00 Kč

Tohle je bez keců ten nejúčinnější repelent na českém a slovenském trhu!

Víš, s kým žiješ?

Mouchy dokážou být v létě pořádně otravné a masařky snadno zničí drahé potraviny. Co s tím?

https://www.crusaders.cz/