https://www.crusaders.cz/
CZK

OBUŠEK "VANDAL"

NOVINKA!

Originální obušek "VANDAL" značky Vandal Combat System byl vyvinut především pro sebeobranu motoristů na cestách a pro obranu domova před nezvanými hosty. Je pádný a přitom lehce ovladatelný. Jeho design byl vytvořen tak, aby měl na útočníka výrazný preventivní odstrašující účinek.

V koncové úderové části je opatřen osmi střídavě umístěnými tupými trny s nerezavějící úpravou, které mu dodávají odstrašující účinek a napomáhají efektivitě úderů i přes silný kožený nebo prošívaný oděv. 

Další trn, usnadňující obranu na krátkou vzdálenost, je umístěn na patce rukojeti. 

Rukojeť je opatřena nylonovou zápěstní pojistnou šňůrou proti ztrátě zbraně při pádu obránce na zem, nebo při zachycení zbraně útočníkem. Rukojeť je opatřena patkou, záštitou a vroubkováním. Tvar rukojeti je vyvinut tak, aby dobře seděla i v mokré ruce. 

Obušek "VANDAL" je vyroben z masivu tvrdého dřeva - dubu, buku nebo jasanu. Všechny tři materiály jsou nejtvrdší tuzemské dřeviny s těmi nejlepšími vlastnostmi, jaké má úderová zbraň pro sebeobranu mít - tvrdost, pevnost a houževnatost. Všechny tři materiály jsou si rovnocenné - nemůžeme zajistit dodání výrobku z jednoho konkrétního materiálu.

Rozměry: celková délka - 450 mm, největší Ø 45 mm. 

Obušek může také sloužit k rozbití skel automobilu v případě havárie, nebo při nutnosti násilného vniknutí do vozidla. Obušek není určen k úderům do cihlových a betonových zdí, kovových předmětů a skel chráněných bezpečnostní fólií. 


700,00 Kč
https://www.crusaders.cz/