https://www.crusaders.cz/
CZK

JUNGLE US ARMY REPELENT

Vyprodáno Doprava od 85 Kč / 5 €

Podle všech odborníků bude rok 2024 obzvlášť bohatý na výskyt klíšťat!

Balení vhodné na cesty, do kapsy nebo do batohu, na ošetření přechodného místa pobytu - stanu, campingové chatky, atd. Je téměř 2x silnější než běžný US Army relepent. Určen pro pobyt v přírodě, do bytů a veřejných prostor. Nezbytný do výbavy na přežití, na ryby, tramping, výlety, pobyt v přírodě a cestování. 

Už 50 let je běžně užíván armádami USA a GB jako impregnace polních uniforem proti nebezpečnému hmyzu v extrémních podmínkách tropické vegetace. Silná ochrana vydrží minimálně 60 dní nebo 10 vyprání.

Je ideální pro lovce a rybáře, také při chataření, kempování, turistice a trampingu. Velmi účinný k ničení kožních parazitů (blechy, vši, klíšťata, roztoči) u psů a dalších domácích zvířat - koní, krav, koz, morčat, křečků, exotických ptáků atd. Výborný proti obtížnému domácímu hmyzu (mravenci, mouchy, pavouci) a k dezinsekci kotců, králíkáren a kurníků.

Ničí svrab (zákožku svrabovou). Je součástí mastí, krémů a jiných léčivých přípravků.

Obsah: 100 ml syntetický pyrethroid permethrin (koncentrace 0,97 %) a tetramethrin ve formě vodní mikroemulze. Je téměř 2x silnější než běžný US Army relepent.

POUŽITÍ: Nástřik provádějte ze vzdálenosti +20 cm od povrchu. Aplikovat lze na oděv (i na pogumované a syntetické materiály, látky typu GoreTex) záclony, potahy, koberce, stěny a podlahy bytu - při přímém kontaktu zabíjí klíšťata, mouchy, komáry, vosy, šváby a dalších 50 druhů hmyzu. V domácnosti nástřikem na křesla, pohovky a lůžka likviduje roztoče, kteří bývají příčinou kožních onemocnění.

POZOR!!! Při aplikaci na psy, králíky, papoušky, morčata nestříkejte do očí. Neaplikujte na kočky a v domácnosti, kde kočky žijí! Pro kočky a vodní živočichy je repelent jedovatý! Neaplikujte v blízkosti včelínů - zabíjí i včely a další užitečný hmyz!

Před použitím vždy řádně protřepejte! NEUCHOVÁVEJTE NA SLUNCI!

Zboží pochází z přebytků skladových zásob jednotek US Army, dislokovaných v Evropě. Jedná se o přípravek, určený k využití ve vojenském sektoru. Není určen k manipulaci osobami mladšími 18ti let. 

SKLADEM - doprava od 85 Kč

Platba dobírkou je u nás bez příplatku. 

110,00 Kč
https://www.crusaders.cz/