https://www.crusaders.cz/
CZK

BOJ NA ULICI - jednodenní kurs

TOP PRODUKT!

Smyslem boje na ulici není měřit si síly s každým agresivním primitivem, ale co nejrychleji ukončit boj a tím zamezit zbytečným zraněním. 

Cílem tohoto speciálního tréninku je naučit vás základní techniky, které nutně potřebujete znát do pouličního střetu - především jak konflikt ukončit prvním, maximálně druhým úderem K.O.

Chceme vás naučit správně technicky provádět údery pěstí, dále pak údery hlavou, nízké kopy, údery prsty do očí atd. 

Stejně důležité je zvládnout situaci po psychologické stránce, pracovat s vlastním adrenalinem, umět útočníka zmást a využít momentu překvapení.

Vysvětlíme vám zásady, které je potřeba dodržet a upozorníme na chyby, kterých byste se neměl dopustit, pokud chcete z pouličního střetu vyjít jako vítěz a bez zranění.

Cvičení je rozvrženo na 5 hodin čistého času. Uprostřed je hodinová přestávka na jídlo a odpočinek. Trénink je intenzivní, ale jedná se o nácvik technik, nikoliv fyzičky, takže ho bez potíží zvládne každý průměrně zdatný člověk. 

Poukaz můžete darovat, nebo ho můžete použít pro sebe, jako předplatné kursu. Je vyroben z tvrdého papíru formátu A5 a má charakter trvalé upomínky.

Každý jednotlivý poukaz je vystaven vždy pro konkrétního člověka, proto, až se v procesu objednávky dostanete k "POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY", nezapomeňte do kolonky "DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE" uvést jméno, na které má být poukaz vystaven. 


1 900,00 Kč
https://www.crusaders.cz/