https://www.crusaders.cz/
CZK

HANEBNÁ ZRADA SOUDRUHA MUSSOLINIHO (A DALŠÍ TŘI HANEBNÉ PŘÍBĚHY)

SKLADEM - doprava od 90 Kč / 5 €

Proč se o tom nikde nemluví?

Proč se o tom nikde nepíše?

Proč stále podléháme manipulacím?

To jsou otázky, které napadnou zřejmě každého, kdo si tuto knihu přečte. Čtyři příběhy neuvěřitelných lidských osudů, plné nemravnosti, zločinu a krvavého násilí. Žádný autor z masa a kostí by je nedokázal vymyslet, ani kdyby svoji fantazii napínal až k prasknutí. Ale přesto jsou zde vyprávěny.

Ve skutečnosti je napsal spisovatel "život" na základě faktů, které mu dodala kolegyně "historie". A to je také ten pravý důvod, proč jsou tak brutální. Není na nich nic, co by bylo uměle vymyšleno nebo vyfabulováno autorem této knihy. On jenom co nejpečlivěji prozkoumal a co nejpravdivěji zaznamenal příběhy, které byly životem a historií vyprávěny dávno předtím, než se narodil.

Každý vzdělanější člověk dobře ví, že Lenin byl laskavý vůdce, který to myslel dobře, jen umřel moc brzo. Morální rozvrat, který postihl dnešní Západ, mají na svědomí američtí neomarxisté. Stalin byl sice tvrdý, ale moudrý diktátor, který zachránil slovanské národy před vyhubením nacisty. Fašismus je nejhorší zlo, které se kdy na tomto světě zrodilo.

Pokud nás to tak učili ve škole, pokud o tom denně čteme v novinách, říkají nám to v televizi, přesvědčují nás o tom články v mainstreamových i "alternativních" médiích, pak to zkrátka musí být pravda...

Anebo je to tak, že pravda nám leží před očima, díváme se na ni, ale nevidíme ji?

Tato kniha historii nepřevrací. Pouze ji vypráví.

360,00 Kč
https://www.crusaders.cz/