https://www.crusaders.cz/
CZK

HANEBNÁ ZRADA SOUDRUHA MUSSOLINIHO

NOVINKA!

Ačkoliv jde o literaturu faktu, tuto knihu přečtete doslova jedním dechem.

Ačkoliv jde o popis historických událostí, je příběh, zaznamenaný v této knize, tak fascinující, že se od něj nebudete chtít odtrhnout. 

Ačkoliv jména Mussolini, Lenin, nebo Stalin velice dobře znáte, nikdy vás ani ve snu nenapadlo, jací skutečně byli a jak dodnes ovlivňují váš osobní život.

Proč se kniha jmenuje právě takhle? 

Není v ní snad obsažena nějaká propagace totalitních ideologií?

ROZHODNĚ NE! 

Je v ní pouze holá pravda - logická, prostá a snadno doložitelná. Přesto je šokující. Ačkoliv ji má každý z nás doslova před očima, stejně jsme ji dosud neviděli. 

Právě za tím účelem byla kniha napsána - aby ukázala prostou a jednoduchou pravdu. Aby čtenář pochopil, jak je rok za rokem oblbován a hnán do slepé uličky nevědomí. Jak mu lžou mainstreamová média i tzv. "alternativa". Jak tato vzájemně propojená propaganda účelově vyrábí ze zlosynů syny a ze synů zlosyny. Jak byl nenápadně a lstivě veden k tomu, aby zlo pokládal za dobro a dobro za zlo. Aby nechápal, že lidské štěstí a pokojný život je možný jen tehdy, když se odehrává v přirozeném řádu věcí, v přirozeném politickém, sociálním a ekonomickém prostředí. A že toto přirozené prostředí bylo a je už déle než století záměrně ničeno uzavřenou organizací skutečně zlých lidí. 

Mussolini byl svým otcem od dětství veden k víře v marxismus, anarchismus a socialismus. Postupně se vypracoval mezi špičku italských levicových internacionalistických revolucionářů. Byl zarytým nepřítelem veškerého národovectví, vlastenectví, monarchie a náboženství. Toužil po světové komunistické revoluci a řečnil na demonstracích levicových dělníků, kde vyzýval ke svržení krále a k násilnému uchvácení vlády. Lenin ho považoval za jediného muže, který je schopen provést v Itálii komunistickou revoluci. 

A pak, doslova ze dne na den, Mussolini všechny svoje soudruhy "hanebně zradil". Jednoho dne se obrátil proti nim a vyhlásil jim boj na život a na smrt. A tím komunistické revoluci v Itálii definitivně odzvonilo. 

Jestli se chcete dozvědět, co jeho rozhodnutí předcházelo a jaké následky by čekaly Evropu, včetně nás Čechů a Slováků, kdyby to neudělal, přečtěte si tuto jedinečnou knihu, v níž jsou události popsány tak, jak se skutečně staly, padni komu padni.

Platba dobírkou je u nás bez příplatku. 

360,00 Kč
https://www.crusaders.cz/