https://www.crusaders.cz/
CZK

BEAR CLAW (medvědí dráp) - růžové provedení

SKLADEM - doprava od 85 Kč / 5 €

Růžový design jsme zavedli speciálně pro ženy! 

Proč je vhodné pořídit ženě BEAR CLAW v růžovém provedení? Má to dva důvody:

1) Mnohé ženy se od přirozenosti děsí zbraní a zvlášť nože jim nahánějí strach. Růžová barva tento psychický blok mírní nebo odstraňuje.

2) V sebeobranné situaci je pro obránce důležité získat pro sebe výhodu momentu překvapení a útočníka zaskočit. To mu velmi usnadní obranu. Růžová barva nepůsobí výstražně, útočník určitě neočekává žádné nebezpečí.

BEAR CLAW - nejlepší nůž do krizových situací a pro sebeobranu na těsnou vzdálenost (obránce je zalehnut větším a těžším útočníkem, těžce otřesen po úderech, oslepen a nucen se bránit instinktivně atd.). 

Nůž BEAR CLAW značky Vandal Combat System DOPORUČUJEME pro sebeobranu tělesně hendikepovaných, seniorů a žen. Díky provlečení ukazováčku do prstence zůstane nůž na ruce i po mimovolném rozevření dlaně (např. při ztrátě vědomí). Anatomicky tvarovaná rukojeť, nově vyvinuté pouzdro, variabilní nastavení klipu.

POZOR - balení obsahuje i cvičnou verzi nože, kterou je možno vložit do pouzdra a bezpečně si nacvičit tasení, nebo sebeobranné situace se sparingpartnerem.

Vylepšená verze legendárního záchranářského nože Bear Claw, který si v r. 1983 nechala vyvinout americká CIA pro svůj oddíl na záchranu rukojmích (Hostages rescue team). 

Náš model vyniká nově zpracovanou anatomickou rukojetí, opatřenou rybinkou, jenž přesně zapadne do dlaně. Oproti původnímu modelu jsme zvětšili otvor pro ukazováček, takže uchopení nože je znatelně snazší a rychlejší. 

Čepel je vyrobena z kalitelné nerezové oceli AK5 (ČSN 17 029), kterou jsme nechali zakalit na tvrdost 53 - 56 HRC. 

Nově jsme vyvinuli pouzdro pro snadné tasení, opatřené samočinným zámečkem, takže už není potřeba nůž z pouzdra uvolnit zmáčknutím západky zámečku. 

Také tvar pouzdra je lépe uzpůsoben nošení na opasku nebo v kapse. Otvory po obvodu pouzdra slouží k jeho připoutání na mole vazbu, k popruhům batohu, nebo kamkoliv vás napadne. Pouzdro je opatřeno odnímatelným plastovým klipem, jenž je možno přenastavit pro různé polohy nošení nože na opasku. Klip je připevněn běžnými vruty, aby bylo přenastavení polohy klipu co nejsnazší a případná ztráta vrutu se dala snadno nahradit. 


1 200,00 Kč 1 300,00 Kč
https://www.crusaders.cz/