https://www.crusaders.cz/
CZK

"DAROVANÉ BEZPEČÍ" - vánoční balíček pro partnery

VÝHODNÁ NABÍDKA!

Připravili jsme pro vás vánoční balíček pro partnerské páry, který udělá radost a zároveň posune osobní bezpečnost obdarovaných o úroveň výš. 

Jde o dvě knihy, jednu pro muže a druhou pro ženu, tematicky zaměřené na obranu zdraví a života při napadení útočníkem. Ke knihám patří dva kusy nožíku Bear claw, jednoho v černém provedení pro muže a druhého v růžovém provedení pro ženu.

Dobrá kniha pod stromečkem vždy potěší a nikdy nezklame, zvlášť když nejde jen o zábavu, ale také o informace, které jednou mohou být pro obdarovaného životně důležité. Malý skladný nožík do krizových situací, na sebeobranu nebo na přeřezávání popruhů a pout, vhodný do kapsy, do dámské kabelky, nebo do přihrádky auta, udělá radost a zvýší sebejistotu a pocit bezpečí.  

Jejich běžná cena je v součtu 3200 Kč, ale protože se blíží Vánoce a lidé si mají vzájemně prokazovat dobro a být k sobě milí, rozhodli jsme se vás potěšit dárkem v podobě slevy 400 Kč.

Štědrý den letos připadá na neděli. Balíček knih "DAROVANÉ BEZPEČÍ!" za zvýhodněnou vánoční cenu můžete objednávat do pondělí 18. 12. 2023.

Popisy jednotlivých knih najdete v sekcích "KNIHY a OSTATNÍ".

Doručení na dobírku přes Zásilkovnu je u nás bez příplatku.

2 800,00 Kč
https://www.crusaders.cz/